NABÍDKA POKOJŮ

K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a také rodinný apartmán pro 5 osob

Zveme Vás do rodinného hotelu U Beránků, který disponuje 10 pokoji, celkem s 24 lůžky, pokoje jsou nově rekonstruovány, u každého pokoje je vlastní sprcha a toaleta. Na pokojích jsou postele z masivu velikosti 200cm x 90cm nebo manželské postele. Kvalitní postele i matrace jsou od českých výrobců. Hotel je umístěn 100m od náměstí, je ideálním bodem pro návštěvníky památek, ale také pro cyklisty nebo obchodníky. 

Možnost doobjednání polopenze,plné penze nebo snídaně 

Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou: 750 Kč/noc                                                            od 1.6.-31.8.                950 Kč/noc

Dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby :   1200 Kč/noc                                                                             od 1.6.-31.8.               1200Kč/noc

Snídaně : 160,- Kč  Obědy  dle nabídky, Večeře : 160,- Kč

K dispozici jsou pokoje s manželskou postelí nebo s oddělenými postelemi. Většina pokojů je situována do dvora s výhledem na zámek.

Transfer z letiště je možné domluvit za poplatek.

Postýlka s povlečením : na vyžádání ....250Kč /pobyt

Pejsci povoleni: jen malá plemena 150 Kč / den

Parkování: zajištěno na uzavřeném dvoře za poplatek                              osobní auto : 50,-Kč, auta do 3,5t : 70,-Kč.                             Nebo zdarma na náměstí s kamerovým systémem.