Ubytování

Zveme Vás do rodinného hotelu U Beránků, který disponuje 10 pokoji, celkem s 23 lůžky, pokoje jsou nově rekonstruovány v roce 2019, u každého pokoje je vlastní sprcha a toaleta. Na pokojích jsou postele z masivu velikosti 200 x 90cm nebo manželské postele velikosti King / 180 x 200 cm/. Kvalitní postele i matrace jsou od českých výrobců. Naše přikrývky jsou lehké a vzdušné ,díky svým antialergickým vlastnostem je velmi vhodná pro alergiky a minimalizuje rozvoj roztočů.  V celém hotelu je wifi zdarma. Hotel je umístěn přímo v centru města, je ideálním bodem pro návštěvníky památek, ale také pro cyklisty.

  Součástí hotelu je stylová restaurace. V roce 2020 máme otevřeno dle ubytovaných hostů v rozsahu prodloužených víkendů, tj. středa – neděle a svátky . V naší restauraci připravujeme jídlo z čerstvých surovin a pravidelně měníme jídelní lístek, a tak u nás ochutnáte jak tradiční české pokrmy, tak i známá jídla z maďarské kuchyni, některé suroviny si dovážíme přímo z Maďarska jiné si vyrábíme sami. Vaříme z přeštického prasátka. Suroviny odebíráme hlavně od místních dodavatelů. Po dohodě s Vámi rádi připravíme  menu pro Vaši oslavu, sraz nebo svatbu, kterou budete mít v naprostém soukromí hotelu. /max 35 osob/.

Zajišťujeme kompletní servis,můžeme nabídnout širokou škálu špičkových dezertů z naší cukrářské výrobny, vyhovíme také lidem se zájmem o bezlepkovou kuchyni. http://www.criosochocolate.com  Po celou sezónu pečeme ovocné koláče, domácí buchty, záviny aj. Vše je také součástí snídaní nebo jako dezerty k hlavním jídlům. Jsme výrobci vlastní čokolády z pravých kakaových bobů proto máme široký výběr hořké i mléčné horké čokolády. Milovníkům kávy můžeme nabídnout 100 % arabicu zn. Catimor.  Naši hosté si mohou odvézt domů čerstvě praženou kávu nebo horkou čokoládu v sáčcích nebo celý dort. Hotel disponuje  společenskou místností , která slouží spolu s terasou ke stravování nebo k odpočinku během celého dne.

Ceník ubytování:

Dvoulůžkový pokoj:  1000 kč/noc

Dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou: 600 kč/noc

Snídaně: kontinentální ,americká, anglická, francouzská   140 kč/osoba

Oběd, večeře pouze pro ubytované podle přání hostů, vaříme hlavně maďarskou, českou  domácí kuchyni na ghíčku. /přepuštěném másle/.

Postýlka : 250 Kč

Psi povoleni : jen malá plemena 250 Kč pobyt

Podle potřeby zajišťujeme transfer z letiště nebo nádraží. /10,-Kč……1km/

2 L pokoj.